IceStorm Slavičín - HC Korytná 14:3

30.11.2009 21:18

V posledním zápase 12.kola VLLH jsme se v neděli večer utkali se soupeřem bojujícím o play-off týmem z Korytné. Zápas začal ve vlažném tempu a první lovíme touš z branky my, když se osvědčilo dobře známé nedáš - dostaneš, kdy nejdříve zahodil loženku Patrik Krajíček a z protiútoku inkasujeme 0:1. Běží nám 9.minuta hrajeme oslabení, které jsou pro nás poslední zápasy spíše výhodou, Dan Plášek posílá dlouhým pasem do brejku Michala Jelínka a je vyrovnáno 1:1. Začínáme pomalu soupeře přehrávat, ve 14.minutě skóruje David Pelánek po přihrávce Jardy Saňáka.  V 15.minutě využíváme přesilovou hru, Michal Jelínek zvyšuje na 3:1, výtečnou dvouminutovku završí samostatným únikem a skvěle provedeným backhandovým blafákem David Pelánek 4:1. Tříbrankové vedení hráče IceStormu hodně uklidnilo a tak další pohlednou kombinaci vidíme až v polovině utkání, další využitá přesilovka, kdy z asistencí Dana a Davida těží Filip Haraga 5:1. První lajna si přesilovkový kolotoč do přestávky zopakuje ještě jednou, na kostce svítí 39:58, Filip vyhrává bully a Danek Plášek od modré míří přesně 6:1. Začátek závěrečné třetiny nás zastihl v nedbalkách, soupeř snižuje svým druhým gólem na 2:6. Od 46.minuty přichází gólová smršť, kterou startuje Michal Jelínek(as. Patrik Krajíček) 7:2, na konci stejné minuty inkasujeme i my 3:7. Uběhlo jen několik desítek vteřin, kombinaci elitní formace zakončuje David Pelánek(as. Jarda,Filip) a ve stejné minutě zvyšuje už na 9:3 Dan Plášek(as.Pecák). Na další branku čekáme jen tři minuty,další pěknou sérii přihrávek ukončí střelou Haragič po asistenci Davida Pelánka 10:3, na ledě druhá lajna 11:3 Pecák Nedavaška(as.Pavel Špalek - náš střelec dneska vyšel naprázdno, jelikož zaučuje novou hůl :-)) , na ledě třetí lajna a svůj čtvrtý zásah do černého si připisuje Michal Jeleň Jelínek 12:3. Pozadu nezůstává se svým čtvrtým příspěvkem ani David Pelánek 13:3 (as.Dan), bláznivou desetiminutovku ukončuje posledním gólem utkání Jarda Saňák(as.Filip) 14:3 v 54.minutě. Poslední velkou šanci má Korytná, ale Kajman pravým betonem blafák vytěsnil. Konec zápasu. Hvězdy zápasu: 1.David Pelánek a Michal Jelínek 3.Gólman Korytné